В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2197

Неработещо осветление

Начало
04.02.2023
ID:
2197

Неработещо улично осветление

Подаден от: Минка

Място/адрес: с. Новаково, ул. Звезда 8

Описание: С.Новаково. Неработещо улично осветление на кръстовище на ул.Спартак и ул. Звезда.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител