В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2196

Недостъпни пешеходни зони заинвалиди и майки с колички

Начало
02.02.2023
ID:
2196

Друго

Подаден от: Юлиян Башев

Място/адрес: бул.България 46

Описание: Здравейте! Искам да подам сигнал за недостъпно безопасно пресичане на хора в инвалидни колички и майки с колички! Мястото е пресечката на бул.България 47 и ул.Борислав от светофара към парка (южния тротоар) тротоара е толкова висок, че няма как да преминат спокойно и безопасно тази група от хора, моля за снижаване на бордюрите за да може да преминават хората безпрепятствено по тази отсечка.В момента се очаква да подменят тротоарните плочки в тази зона и се надявам, че няма да останат бордюрите по същия начин както до сега.Благодаря ви!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.03.202314:52
    Уважаеми г-н Башев, там, където вече са подменени тротоарните настилки, е съобразено и са осигурени подходи за трудно подвижни хора с инвалидни колички и за родители с детски колички. При следващия етап от ремонтирането на тротоарите в района, такива също ще бъдат направени.
  • 03.02.202308:14
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали