В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №2195

Не свети улично осветление

Начало
02.02.2023
ID:
2195

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иван Иванов

Място/адрес: ж.к. Баделема 12В, 4230 Баделема, Асеновград, България

Описание: Здравейте! На 22.11.2022г. пуснах сигнал за неработещо улично осветление, сигнала е 2058 и още е в процес. Докато чакаме да го оправят вече не свети и другия стълб до блок 12 в кв. Баделема. Улицата между двата блока 12 и 13 изобщо няма осветление направено. Сега и тези два стълба не светят и всичко е в мрак. Имаме хора,които работят на смени. Вечер нищо не свети и си е страшничко,ако се прибира някой пеша от работа. Молим,ако може по-бързо да се разреши този въпрос и като дойдат да правят единия стълб от първия сигнал, да направят и другия стълб, а не да чакаме пак три месеца за него.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител