В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №2193

Допълнителни снимки към сигнал N: 2178 от 30/01/2023г.

Начало
01.02.2023
ID:
2193

Друго

Подаден от: Преслава Пламенова

Място/адрес: пл. „Академик Николай Хайтов“ 3, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: На вниманието на заместник-кмета инж. Стоян Димитров!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител