В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2192

Отново неработещо улично осветление

Начало
01.02.2023
ID:
2192

Неработещо улично осветление

Подаден от: Нериман Ферад-Мюмюн

Място/адрес: Стою Шишков 18

Описание: След като получих e-mail от вас за отстранена повреда снощи отново нямахме улично осветление на ул. Стою Шишков (над училище Вапцаров). Моля да се погрижите да се отстрани повредата. От месеци улицата е като тъмница.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител