В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2191

Поставяне на легнали полицаи на улица ,,Стоян Джансъзов" кв.Запад

Начало
01.02.2023
ID:
2191

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Място/адрес: Стоян Джансъзов

Описание: Здравейте,моля да предприемете мерки за поставяне на легнали полицаи по цялото протеже на улица ,,Стоян Джансъзов",защото всеки ден от там минават коли с изключително висока скорост.В квартала има много детски площадки и там играят вашите и нашите деца.Моля да вземете сигнала на сериозно,докато не се е стигнало до инцидент.Преди асфалтирането на улицата там имаше изкуствени неравности за ,,убиване" на скоростта,но след него те бяха премахнати не знайно защо...


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.03.202314:48
    Уважаеми г-н Василев, предложението Ви е разгледано на Комисия по безопасност на движението, в която са включени представители на "Пътна полиция", Областно пътно управление - Пловдив и пътни специалисти. Взето е решение, че е нецелесъобразно да се поставят изкуствени неравности.
  • 01.02.202313:24
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали