В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2190

Рушаща се къща.

Начало
31.01.2023
ID:
2190

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Здравка

Място/адрес: Село Избеглий

Описание: Колко пъти трябва да Ви повадам сигнал за къщата,която се руши.и кмета е запознат от мен лично.трябва ли съседите да не могат да си използват имота спокойно,затова че някой е мързелив,и Вие нищо не правите ,до кога?какви са тези закони?неможем да се използваме имота,защото всеки момент къщата ще рухне,и жиците с тока ще паднат в нашия имот.имам подадена поредна жалба,отговор,не


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 16.12.202323:15
    Здравейте, извършена е проверка на място и е изготвен констативен протокол.
  • 19.03.202300:42
    Здравейте! Сигнали за рушащи къщи се подават писмено в деловодството на общината. Липсва адрес, контакт на подателя на сигнала. Липсва адрес на рушащата се сграда. Въпреки всичко, постоянно действащата комисия ще посети с. Избеглии, за да намери обекта и да констатира техническото състояние. Моля, всички сигнали, отнасящи се до рушащи се обекти, да бъдат в писмен вид и входирани в деловодството с данни за подателя и за точното местоположение на опасния обект!
  • 01.02.202308:19
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали