В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2189

Отказ от сигнал

Начало
31.01.2023
ID:
2189

Друго

Подаден от: Васил Соколов; Блага Лазарова

Място/адрес: Захари Стоянов 13

Описание: Моля да отменя подадения по- рано днес сигнал. Моля да не се реже дървото на Захари Стоянов 13 по никакъв повод! Много Ви благодаря за разбирането!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител