В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2188

Шкилово

Начало
31.01.2023
ID:
2188

Въпрос

Подаден от: Сафие Мустафова

Място/адрес: Асеновград, Шкилово

Описание: Здравейте, Кога по план ще се асфалтира улица Шкилово, местност Шкилово, Асеновград? Доколкото сме наясно, за да се асфалтира улицата трябва 5 къщи да са с Акт16. Има толкова къщи с акт16 вече на тази улица, като една от тях е нашата. Като цяло местноста сега, по време на дъжд е в ужасно състояние. Благодаря за отговора.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.03.202314:43
    Уважаема г-жо Мустафова, кои улици ще бъдат ремонтирани (респ. - асфалтирани), се решава от ОбС - Асеновград, при приемане на Инвестиционната програма на общината. Програмата е неизменна част от общинския бюджет, какъвто в момента не може да бъде обсъждан и гласуван. Съгласно Закона за държавния бюджет на Република България, общинският бюджет се приема 40 дни, след като бъде приет републиканският бюджет и съответно - след проведено обществено обсъждане. Към настоящия момент, правителстовото работи с т.нар. "удължен бюджет" и поради тази причина община Асеновград няма възможност за разработване на свой.
  • 31.01.202316:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали