В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №2187

Дърво което застрашава живущи и възпрепядства преминаващи коли и хора

Начало
31.01.2023
ID:
2187

Друго

Подаден от: София Анастасова

Място/адрес: С.Бачково-Ул.Захари Зограф 2

Описание: Здравейте! Искам да подам сигнал за огромно дърво-БОР,което застрашава жувущите-техните имоти, преминаващи хора и автомобили през улицата.Дървото е на улица Захари Зограф-2 с.Бачково,на ъгъла на самата улица,тя е с изход,но неможе да се използва по предназначение и също така част от дървото влиза в частен имот което застрашава живущите в него! Моля да се вземат бързи и адекватни мерки..Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.02.202311:39
    Уважаема госпожо Анастасова, във връзка с Ваш сигнал, подаден на 31.01.2023г. се извърши проверка на място от служители на отдел “Екология и ОС“. Установи се, че на ул. „Захари Зограф“№2, с. Бачково се намира един брой дърво /кедър/ на видима възраст над 30 год. Клоните на дървото са надвиснали над пътното платно и тротоара и пречат на преминаването. Ще бъде възложено на фирма изпълнител да повдигне короната на дървото така, че да не пречи на безопасното преминаване на хора и автомобили.
  • 31.01.202316:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали