В процес 89 Приключени 1953

Сигнал №2185

МОЛБА

Начало
31.01.2023
ID:
2185

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Асеновград ул.Рилска 92

Описание: Уличното осветление не работи вечерно време на Ул. Рилска на стълбите. Има деца и стари хора просто е ужас. Човек ако не си свети с телефона спокойно може да стане някакъв инцидент.моля вземете мерки.. .


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител