В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2182

Асфалтиране на ул.Матей Преображенски

Начало
31.01.2023
ID:
2182

Въпрос

Подаден от: akif

Място/адрес: Гр.Асеновгра: ул Матей Преображенски

Описание: Кога ще се асфалтира тази улица от години има проект


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител