В процес 122 Приключени 2215

Сигнал №2181

Корона на дърво

Начало
31.01.2023
ID:
2181

Друго

Подаден от: Васил Соколов

Място/адрес: Захари Стоянов 13

Описание: Моля да се прегледа дървото на Захари Стоянов 13 и да се прецени дали е необходимо допълнително оформяне на короната и третиране с обущарска боя.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 31.01.202314:16
    Уважаеми господин Соколов, уведомяваме Ви, че адреса е включен в графика за изпълнение за 02.02.2023г. – 03.02.2023г. При неподходящи метеорологични условия кастренето на дървета ще бъде отложено за друга дата.
  • 31.01.202311:35
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали