В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2180

Как се обработва обратана връзка от подадените сигнали и по какъв критерии маркирате сигналите като приключени?

Начало
31.01.2023
ID:
2180

Въпрос

Подаден от: Мирослав Михалакев

Място/адрес: ул. „Сини връх“ 2, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Как се обработва обратната връзка от подените сигнали? Как маркирате сигналите като "приключени" ? - Уличното осветление, за което подавам сигнали постоянно не работи ,а сигнала е "приключен" ? Пак ли трябва да пусна сигнал за пореден път? Имате данните на хората, които пускат сигналите, какъв е проблема да се свържете директно с тях, за да разберете какъв е проблема, ако оценката е 1 например? Не е ли идеята на цялата система да направим Асеновград по-добро място за живеене?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител