В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №218

Неработещо улично осветление

Начало
26.05.2020
ID:
218

Неработещо улично осветление

Подаден от: Христо Станчев

Място/адрес: Улица Генерал Данаил Николаев 3 и 5

Описание: За пореден път подавам сигнал за едно и също нещо, а то е неработещо улично осветление на 2 електрически стълба, които се намират един до друг на улица Генерал Данаил Николаев 3 и 5. Намира се пред новите кооперации на Малинов. Връщате ми, че проблема е отстранен, но явно бъркате улицата!! И двете лампи не светят!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител