В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №2179

Добавяне на коментари под сигнали

Начало
31.01.2023
ID:
2179

Предложение

Подаден от: Мирослав Михалакев

Място/адрес: ул. „Атанас Мишев“ 2, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, Мисля, че не е лоша идея , в тази система под всеки подаден сигнал да има опция за добавяне на коментари и/или даване на по-адекватна обратна връзка след като един сигнал бъде "приключен", а не само оценка от 1 до 5. За пореден път пускам сигнал за неработещо улично осветление, който е марикаран като "приключен", а осветлението така и не работи. Моля да обръщате внимание на оценките, които потребителите връщат като обратна връзка, защото щом е оценката е 1, значи нещо не както трябва.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител