В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2178

Некадърно направен ремонт, Опасно съоръжение

Начало
30.01.2023
ID:
2178

Друго

Подаден от: Преслава Пламенова

Място/адрес: Асеновград Супер Център, Пред сградата на Община Асеновград и Библиотеката

Описание: Само месец след официалното откриване - декември 2022 на новия център, радостта на хиляди асеновградчани бе помрачена от видимо некадърно направения ремонт на новия център, за който бяха похарчени над 3 милиона лева европейски и държавни пари. Препоръчваме на заместник кмета, отговарящ за това да се разходи 50 метра от входа на общината, да види безобразието по изпъл е името на така наречената " сцена" и да вземе мерки Общината да принуди изпълнителите да я ремонтират , докато не е изтекла гаранцията за това. Определено посетителите на коледните тържества нямат вина за спуканите пластмасови ????!!!!??? лайсни, нито за вече гниещи, необработени дъски!!! Ако скоро не бъдат предприети действия, то ще бъдат уведомени журналисти, телевизии, държавни и европейски институции за репортажи.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.03.202314:39
    Уважаема г-жо Пламенова, увреждането на съоръжението е в резултат на вандалска проява. За същото е подаден сигнал от община Асеновград до РУ - Асеновград, придружен със записи от видеокамерите на новото видеонаблюдение. Извършителят на вандалската проява е идентифициран и му е съставен предупредителен протокол. Към момента увредената част е ремонтирана и целостта - възстановена. Община Асеновград ще заведе граждански иск за възстановяване на сумата.
  • 31.01.202308:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали