В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2177

Удължение на уличното осветление

Начало
30.01.2023
ID:
2177

Предложение

Подаден от: Петя

Място/адрес: ул." Преслав" 56 / чешмата до параклис "Света Варвара"

Описание: Моля в най- кратък срок да бъде удължено уличното осветление на ул."Преслав" до номер 56 /до чешмата, намираща се над параклиса "Света Варвара". В момента в този район е тъмна тъмница вечерно време... Децата ни се страхуват да минават от там сутрин и вечер, а това е пътя им до училище ( ОУ "Ангел Кънчев ") Има стълб от долната страна на параклиса, но осветителното тяло е насочено надолу към паркинга, а също е много слабо и отделно, когато дървото чинар,( в чиято основа се намира стълба) е разлистено , то то не върши никаква работа по предназначението, за което е поставено там... Моля служителя/ служителката на Община Асеновград, която разглежда молбата ми, да се постави за момент на мястото на хората и децата, които ежедневно трябва да минават от там, буквално не виждайки нищо. Благо


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител