В процес 122 Приключени 2215

Сигнал №2176

Загнило дърво

Начало
29.01.2023
ID:
2176

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: ул.Захари Стоянов 26

Описание: Здравейте! Искам да подам сигнал за разцепено и загнило дърво което застрашава живущите и минаващи хора от там на ул.Захари Стоянов 26 до голямата входна врата.В момента се прави ремонт на улицата и се премахнаха доста дървета ,но въпросното дърво си стои така.Много ви моля да обърнете внимание.Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 31.01.202311:30
    Уважаема госпожо Каптебилова, уведомяваме Ви, че се извърши проверка на място от служители на отдел „Екология и ОС“, от която се установи, че дърво /ясен/, находящо се на ул. „З. Стоянов“№ 26, е с изгнила сърцевина и надлъжна голяма рана по стеблото. Освен това е засадено в непосредствена близост до уличен стълб. Ще бъде възложено на фирма изпълнител да премахне въпросното дърво.
  • 30.01.202308:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали