В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №2175

Улично осветление

Начало
27.01.2023
ID:
2175

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул.Борова 16

Описание: Здравейте, Ул."Матей Преображенски" от няколко седмици е без улично осветление.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител