В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2173

Широколистно дърво застрашено от изсъхване. В момента е зелено. Уникален случай в Асеновград. Трябва да се види , застрашено от изсъхване.

Начало
26.01.2023
ID:
2173

Друго

Подаден от: Кръстьо Николов

Място/адрес: Кв. Запад бл. 5/5 зад блока до гараж 141

Описание: Дървото е с опасност от изсъхване заради паразитни растения.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 13.02.202315:40
    Във връзка с Ваш сигнал, постъпил на 26.01.2023г. на електронния портал за сигнали на Община Асеновград, Ви уведомяваме, че беше извършена проверка на място. Ще бъде възложено на фирмата-изпълнител да почисти увивната растителност, която е обхванала стъблото на дървото и да оформи короната му.
  • 27.01.202308:14
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали