В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2170

Алея парк срещу ЖП гарата

Начало
25.01.2023
ID:
2170

Друго

Място/адрес: Асеновград, 4230 Асеновград, България

Описание: Края на централната алея на парка срещу ЖП гарата е със силно замърсена от растителност настилка, блокирайки връзката и с тротоара на ул. Васил Левски. Налага се пешеходците да преминават през тревните площи, образувайки кална пътека, която е неизползваема за майки с детски колички.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.01.202310:36
    Здравейте, уведомяваме Ви, че се предвижда в инвестиционната програма на община Асеновград за 2023 год. благоустрояването на парковите пространства, като едно от тях е парка на паметника на Пере Тошев (парка срещу ЖП гарата). До момента в това паркова пространство са изградени поливна система и парково осветление. Предстои цялостно подновяване на линейната мрежа с оформени пространства за отдих, както и осигуряване на няколко вход/изхода към парка граничещ с трите улици: ул. „Васил Левски“, ул. „Борислав“ и бул. „България“.
  • 25.01.202316:53
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали