В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2168

Още не се задействали

Начало
23.01.2023
ID:
2168

Отпадъци/почистване

Подаден от: Георги

Място/адрес: Парк, ул. „Стара планина“ 17, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Още не сте махнали боклуците и матрака, днес отидох да им се скарам и нещо, общината трябва да им налага санкции до когато не се научат да спазват природата на България!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител