В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2166

Опасни стълби и тротоари.

Начало
23.01.2023
ID:
2166

Друго

Подаден от: Соня Спасова

Място/адрес: ж.к. Изток 6А, 4230 Изток, Асеновград, България

Описание: Опасни стълби с липсващи и паднали плочки,които дори не са нивелирани.Всеки ден от там минават хора и ученици за автобусната спирка до БББ на ул.Христо Ботев Моля, да се обърне внимание и на тротоарите в квартал Изток, а не само на центъра и пазара. Благодаря за вниманието!


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 21.11.202315:07
    Уважаема г-жо Спасова, извършен е ремонт на стълбите, които са в непосредствена близост до супермаркета, а след сключване на договор с фирма изпълнител за извършване на текущи ремонти, ще бъде изпълнен посоченият от Вас обект.
  • 19.03.202300:34
    Уважаема г-жо Спасова, за мястото е плануван ремонт в периода 20.03.23 г. - 24.03.23 г.
  • 23.01.202315:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали