В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2165

Спешно

Начало
23.01.2023
ID:
2165

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Георги Петров

Място/адрес: Кръстовището на ул Поп Анел Чолаков и ул Бреза

Описание: Изкъртена врата на табло улично осветление .открити тоководещи части.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител