В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2164

Бездомни кучета

Начало
23.01.2023
ID:
2164

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Ул.Люляк 30

Описание: Здравейте, искам да алармирам за 3 големи и 9 малки бездомни кучета в нашия район/Ул.Люляк 30/, който е в непосредствена близост до ДГ”Зорница”.Кучетата застрашават здравето и живота на децата и живущите в района тъй като са вече и агресивни. Моля да предприемете незабавни мерки за да се предотвратят по-нататъшни негативни ситуации застрашаващи живота и здравето на живущите в района и децата от детската градина. Благодаря ви предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 23.01.202311:12
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигнала е записан и при следващ улов района ще бъде обходен от екипа за улов на безстопанствени животни. Заловените кучета ще бъдат кастрирани, обезпаразитени, маркирани и върнати на мястото на залавяне съгласно Закон за защита на животните и Закон за ветеринарномедицинската дейност.
  • 23.01.202309:51
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали