В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2163

Улично осветление

Начало
22.01.2023
ID:
2163

Неработещо улично осветление

Място/адрес: С.Лясково

Описание: От Четири нощи уличното осветление на с.Лясково не работи! Кога ще се сетите да изпратите ремонтна група?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител