В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2162

Замърсяване на парк до лятно кино

Начало
20.01.2023
ID:
2162

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ники

Място/адрес: Парк, ул. „Стара планина“ 17, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, постоянно се замърсява парка и площадката за упражнения от деца, пълно е с боклуци и матрак дето всякъде се влачи


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител