В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2160

Неработещо улично осветление

Начало
20.01.2023
ID:
2160

Неработещо улично осветление

Подаден от: Нели Кръстева

Място/адрес: Ул. Чая

Описание: Липсва улично осветление на ул.Чая


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител