В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №216

Относно Сигнал 203

Начало
26.05.2020
ID:
216

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иванка Манова

Място/адрес: Борова 11, село Долнослав

Описание: Пиша Ви по повод сигналите, които съм подала и са със статус Приключени. От написаното от Вас разбирам, че улично осветление няма да бъде поставено, нищо, че има живущи на тези адреси. Извода е, че трябва да си плащане данъците, да почистваме около имотите си и да си стоим на тъмно. Според Вас това редно ли е? Общината няма финанси за 50 метра кабел и 2 лампи?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 27.05.202008:50
    Уважаема г-жо Манова, община Асеновград изпълнява годишна инвестиционна програма, одобрена от Общинския съвет в града. Към момента, този оебкт не е включен и няма как да бъдат разходвани средства извън одобрената инвестиционна програма.
  • 26.05.202011:12
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали