В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2157

Разкопани улици

Начало
19.01.2023
ID:
2157

Опасна улична дупка

Подаден от: Запрян Катранджиев

Място/адрес: ул. Искра

Описание: На улици Искра, ул.Капитан Андреев и пред блок 4 в квартал Бадема бяха извършени изкопни дейности за присъединяване на новострояща се сграда към енергоразпределителните мрежа. След дъждовете калта от изкопите се разпиля по дължината на улиците изсъхна и в момента при поява на вятър и от движението на автомобилите навсякъде се сипе пепел. Необходимо е почистване или измиване на района. Също така и асфалтиране на изкопа.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.01.202316:25
    Здравейте, уведомяваме Ви, че въросният участък е в този си вид, поради стартирали дейности за изграждане на ново трасе на Електроразпределителното дружество ЕVN ЕРЮГ. Първият етап е завършен и настилката в посочения участък ще бъде възстановена в кратък срок. След като участъкът бъде асфалтиран, ще бъдат пренасочени работници за почистване на улиците цитирани в сигналът Ви.
  • 19.01.202313:30
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали