В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2154

Пешеходни пътеки

Начало
19.01.2023
ID:
2154

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Кръговете в началото на бул'България' и кръговото на бензиностанция 'Шел'.

Описание: Моля, да бъдат осветени двете пешеходни пътеки, описани по-горе. За безопасността на пешеходците е необходимо да да бъдат добре осветени и да бъде поставен светлинен сигнал, предупреждаващ отдалеч шофьорите за пешеходна пътека.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 02.03.202314:35
    Здравейте! В посочения от Вас район е поставено ново улично осветление. Очаква се и доставка на 3 бр. стълба, които да бъдат монтирани в самото кръгово - при кръстовището между ул. "Васил Левски" и бул. "България". Същите ще бъдат поставени на мястото на старите, които са били сериозно увредени, вследствие на ПТП.
  • 19.01.202308:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали