В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2152

Сигнал за бездомни кучета

Начало
18.01.2023
ID:
2152

Безстопанствени кучета

Подаден от: Елка Беловска

Място/адрес: Люляк 30

Описание: Унформирам Ви, че на Люляк 30 детската градина, трафопоста и контейнера има 9 кучета малки, които вече сами си търсят храна. Има още и 3 големи. Малките влизат и двора на детската градина. За безопасността на живущите и децата, моля своевременно да се предприемат необходимите мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 23.01.202311:03
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигнала е записан и при следващ улов района ще бъде обходен от екипа за улов на безстопанствени животни. При наличие на улично куче то се залавя, кастрира, обезпаразитява и маркира с ушна марка, след коeто се връща на мястото от което е уловено. Само при доказано агресивно поведение кучетата се настаняват в най близкия общински приют/ОП Пловдив/и не се връщат на местата, на които са заловени. Към настоящия момент в общинска администрация няма постъпили сигнали от пострадали хора от бездомни кучета в района на ул. “Люляк“, гр. Асеновград.
  • 18.01.202313:40
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали