В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2146

липса на промяна при вече подаден сигнал

Начало
13.01.2023
ID:
2146

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Мария Върбанова

Място/адрес: ул. Княгиня Евдокия 4, Асеновград

Описание: Въпреки дадения кряен срок 18.11.2022, за премахване на кола с рег. номер: РВ 4966 РК на ул. Княгиня Евдокия 4, няма реално предприети действия! Незаинтересуваността се демонстрира все още! Има ли парични санкции, които да накарат тези граждани да отстранят колата? Нужно ли е да се обърна по този повод към полицията или да извикам телевизията, за отразяване на публичност на случая? Очаквам вашето съдействие като орган на реда в този град! Поздрави


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 04.05.202303:11
    Уважаема г-жо Върбанова, информираме Ви, че на собственика на моторното превозно средство (МПС) с рег. №РВ4966РК ще бъде съставен Акт за административно нарушение.
  • 12.03.202323:46
    Уважаема г-жо Върбанова, след изтичане на крайния срок за доброволно преместване, имахме уверение от собственика, че моторното превозно средство (МПС) с регистрационен №В4966РК, на ул. "Княгиня Евдокия" №4, ще бъде преместено или ще бъде преведено в движение. След Вашия сигнал, направихме проверка на място и установихме, че МПС не е преместено. Следва издаване на Заповед за принудителното му преместване.
  • 16.01.202308:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали