В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №2142

Неработещо улично осветление на бул.България

Начало
10.01.2023
ID:
2142

Неработещо улично осветление

Място/адрес: 86, 4232 Асеновград, България

Описание: Неработещо улично осветление на бул.България Два броя преди светофара на Сани


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител