В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2141

обяви от частни лица и кредитни институции

Начало
09.01.2023
ID:
2141

Въпрос

Подаден от: Христо Игнатов

Място/адрес: Асеновград

Описание: Драга ми община Асеновград, отговорът ви на моя въпрос 19 52 е меко казано смешен. Не става въпрос за политически партии. Става въпрос за обяви от частни лица един реже дърва друг оправя покриви трети си търси кучето четвърти търси болногледачка или дава под наем а най-сладки са тези с кредитите плъзнали са по целия град та въпросът ми е не увреждат ли тези господа общинска собственост кой ще почисти след тях как ще бъдат наказани та те дори са си оставили телефонните номера има начин за справяне с проблема явно няма воля от ваша страна благодаря ви


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 18.01.202315:54
    Здравейте, във връзка с Ваш сигнал, постъпил на 09.01.2023г. на електронния портал за сигнали на община Асеновград, Ви уведомяваме, че община Асеновград ще вземе под внимание вашия сигнал. Ще бъдат предприети мерки по предупреждаване на институциите да не поставят обяви и рекламни материали върху обекти, които са общинска собственост.
  • 10.01.202308:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали