В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №214

Животни в защитен природен обект

Начало
25.05.2020
ID:
214

Друго

Подаден от: Иванка Манова

Място/адрес: ул. Свети Панталеймон, 4254 Долнослав, България

Описание: Снимките, които съм приложила са от защитен природен обект от 20 многовековни чинари в село Долнослав. Тези животни са там или преминават оттам ежедневно. Местността вече нито е чиста, нито красива, понеже е пълна с животински изпражнения. Надявам се да бъдат предприети мерки по опазването й.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 01.07.202016:11
    Уважаема г-жо Манова, извършена е проверка. Животните не пасат там, а само преминават. Кметът на населеното място ще издаде заповед с която разрешава преминаването на животните от там. Местността не е защитена зона, а са защитени дърветата - около 20 броя чинари.
  • 03.06.202010:17
    Уважаема г-жо Манова, уведомяваме Ви, че ще бъде извършена проверка на място, заедно с кмета на населеното място. При констатиране на нарушения, ще бъдат предприети мерки за отстраняването им и недопускане на повторни нарушения.
  • 26.05.202009:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали