В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2139

НАВОДНЯВАНЕ ПОРАДИ ЗАДРЪСТЕНА ОТВОДНИТЕЛНА ТРЪБА В С.КОНУШ

Начало
09.01.2023
ID:
2139

Друго

Подаден от: Ангел Хронев

Място/адрес: с.Конуш, ул.Стамболийски 12

Описание: Здравейте, На 6.12.2022 г. публикувахте моя СИГНАЛ №2089 относно НАВОДНЯВАНЕ ПОРАДИ ЗАДРЪСТЕНА ОТВОДНИТЕЛНА ТРЪБА В С.КОНУШ. На 23.12.2022 получих от вас отговор че сигналът ми е препратен по компетентност до ВиК - Пловдив. На 04.01.2022 г получих обаждане от ВиК - Пловдив, в което служителят ми обясни че сигналът който сте им препратили не е от тяхна компетентност, а е от компетентност на Община Асеновград, която е собственик на съоръжението. Как според вас ще се реши това недоразумение ? Моля ви за адекватна реакция и намеса за решаване на продължаващия проблем с наводняването.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.03.202310:45
    Уважаеми г-н Хронев, извършена е проверка по Вашия сигнал. Установено е, че тази инсталация е изградена преди много години и не е собственост на община Асеновград. Поради този факт, община Асеновград не може да се ангажира с поддръжката на подобни инсталации.
  • 09.01.202313:54
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали