В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2137

Неправилно работещ светофар

Начало
07.01.2023
ID:
2137

Неработещ светофар

Подаден от: Даниел

Място/адрес: бул. „България“ 33, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Светофара на ул.Велико Търново, до Нико, към гарата работи неправилно и представлява опасност за пешеходци и шофьори. Вместо червен,жълт,зелен цвят той работи с червен, жълт, червен.Моля да бъде погледнат.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител