В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №2133

Разместени плочки на тротоара след лош ремонт

Начало
05.01.2023
ID:
2133

Друго

Подаден от: Светлана Семерджиева

Място/адрес: гр. Асеновград, ул. "Клокотница" 39

Описание: Здравейте, преди по- малко от 2 год. бе извършен ремонтът на ул."Клокотница" в А-д. Още тогава плочките не бяха поставени качествено.Пред сградата на №39, поради по- специфичен наклон бяха поставяни 2 пъти- от самото начало разкривени. С времето и редовното преминаването през плочките (на това място не се паркират коли, но е вход за гаражи!!!) те се движат все повече и започнаха да се чупят. Във недобре запълнените фуги расте трева. Оплакахме се още тогава на господина от Общината, който прие и одобри ремонта- нищо не беше направено. Единствено беше поставен асфалт, за да може да влизаме с кола в гаражите си, защото нивото на тротоара по цялата улица е различно- варира от 2 см до 15 см. Моля за съдействие и пренареждане на плочките.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 16.01.202309:57
    Здравейте, уведомяваме Ви, че извършеният ремонт на ул. "Клокотница" е в гаранционният си срок. Изпълнителите на обекта са уведомени и задължени да извършат съответната ремонтна дейност.
  • 09.01.202308:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали