В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №2130

Улично осветление

Начало
04.01.2023
ID:
2130

Неработещо улично осветление

Подаден от: Атанас Атанасов

Място/адрес: ул. „Градешница“ 57, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: От няколко дни лампата започна да прави номепа,20 секунди свети и 20 не свети, а всяка сутрин по улицата не само моето дете,но и много други минават по нея и когато не свети нищо не се вижда.Знаете че по тази улица минават постоянно улични кучета и в тъмното за децата е шок когато изведнъж им се изпречат кучетата.Много е неприятно и опасно.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител