В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №213

Изкуствена неравност

Начало
24.05.2020
ID:
213

Друго

Място/адрес: ,,Княз Борис I" 9

Описание: Здравейте! Живея на улица ,,Княз Борис I " 9. Улицата се използва като писта, по цял ден коли и мотористи минават с бясна скорост. През ноща е непоносимо, шума е много силен. Наистина минават със скорост много по-висока от позволета. Моля общината да съдейства с изграждането на изкуствени неравности, ако не за шума то за нашата обща безопасност. Всички сме пешеходци. Благодаря и приятен ден!


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 07.07.202116:07
    Здравейте! По Вашия сигнал заседава Комисия по безопасност на движението в община Асеновград, в която участват представители на КАТ, експерти по транспорта и други компетентни лица. Сигналът бе обстойно разгледан и обсъден. Комисията не прие предложението Ви поради факта, че зоната е околовръстен път.
  • 20.07.202009:55
    Здравейте! При проведеното заседание на Комисия за безопасност на движението към община Асеновград се взе решение на въпросната улица да бъде поставена изпъкнала неравност тип „габър“.
  • 22.06.202016:45
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че ще бъде възложен проект на Генерален план за организация на движението (ГПОД) за възможността за изграждане на такава неравност.
  • 04.06.202010:48
    Здравейте! Предложението Ви ще бъде разгледано на заседание на Общинската комисия по безопасност на движението и - съответно - за промяна на Генералния план за организация на движението.
  • 26.05.202009:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали