В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №2129

Замърсено корито на Река Чая

Начало
04.01.2023
ID:
2129

Отпадъци/почистване

Подаден от: Добрин Янков

Място/адрес: 2V8F+5W Асеновград, България

Описание: Голямо Нерегламентирано сметище в коритото на Река Чая. Намира се след кооперативния пазар посока околовръстното срещу градския басейн.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител