В процес 94 Приключени 2818

Сигнал №2128

Липсваща/повредена тротоарна настилка

Начало
04.01.2023
ID:
2128

Друго

Място/адрес: ул. Иван Вазов

Описание: Лошо състояние на тротоарите от двете страни на улица Иван Вазов. В по-голямата си част тротоарната настилка е силно замърсена от растителност, а на места изцяло липсва такава. Двата тротоара са труднодостъпни, като за майки с колички са изцяло неизползваеми. Поради това се налага пешеходците да са на пътното платно, създавайки предпоставки за ПТП.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 16.01.202309:38
    Здравейте, уведомавяме Ви, че се предвижда в инвестиционната програма на община Асеновград за 2023 г. да се извърши цялостен ремонт на ул. "Иван Вазов", включително и отводняването й.
  • 09.01.202308:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали