В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №2124

Неработещо улично осветление - мостът на пазара

Начало
03.01.2023
ID:
2124

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. Васил Левски, мостът на пазара

Описание: Неработещо улично осветление - мостът между Кооперативния пазар и Пазар Асеница


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител