В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2123

Два месеца без улично осветление

Начало
02.01.2023
ID:
2123

Неработещо улично осветление

Подаден от: Магдалена Ильова

Място/адрес: Станимака 20

Описание: Вече два месеца сме без улично осветление на кръстовището на ул.Станимака 20 и ул.Георги Данчов 6,подадох три пъти сигнал на 033162233,казаха,че ще предадат,но няма вси още улично осветление към днешна дата,2.01.2023 ,моля за обърнете внимание


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител