В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2122

Неработещо улично осветление

Начало
02.01.2023
ID:
2122

Неработещо улично осветление

Подаден от: Сьонмез

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 3, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Здравейте, искам да съобщя за неработещо улично осветление на улица Стоян Джансъзов No. 3-5 от вечерта на 01.01.2023г. Поздрави и успешна нова година!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител