В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №2120

Неработещо улично осветление кв.Запад

Начало
02.01.2023
ID:
2120

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Кв.Запад ул.Стоян Джансъзов 5 бл.105

Описание: Неработещо улично осветление кв.Запад до бл 105


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител