В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №2117

Неработещо лично осветление на моста на пазара

Начало
01.01.2023
ID:
2117

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иван

Място/адрес: ул.Васил Левски

Описание: Сигнал за неработещо улично осветление на ул. Васил Левски. Става въпрос за очастъка от кръстовището на Пожарната служба до кръстовището на Кооперативния пазар. По протежението на целият мост липсва осветление. В тъмните часове от денонощието, без уличното осветление около пешеходните пътеки става меко казано опасно. Също така липсва осветление на същата улица на очастъка от супермаркет "Лидл" до кръговото кръстовище на бул. България. Прозовавам за бързото отстраняване на проблема.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител