В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2115

Некачествен ремонт

Начало
28.12.2022
ID:
2115

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Венцислав Милушев

Място/адрес: Кв. Горни Воден

Описание: Пиша ви във връзка с ремонта на тротоарната настилка в кв. Горни Воден. От снимките, които съм прикачил ясно се вижда, че ремонтът се изпълнява безобразно. Не се изпълняват елементарни изисквания за равномерно и гладко полагане на плочите, фугирането им и т.н.. Въпросът ми е, това ли е "качествения" ремонт, който всички съкварталци повече от 30 години чакаме?!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител